Відеокарта Asus GeForce RTX 4070 Ti TUF OC
Відео 11Фото 15 |
Asus GeForce RTX 4070 Ti TUF OC 12 ГБ / 2640 МГц12 ГБ / 2760 МГц |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus GeForce RTX 4070 Ti TUF OC
Усі ціни 14 →Karta graficzna Asus TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti OC 12GB GDDR6X TUF-RTX | 3 903 zł |
Karta graficzna ASUS GeForce RTX 4070 Ti TUF Gaming OC GDDR6X 12GB TUF-RTX | 4 599 zł |
Karta graficzna ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti OC 12GB | 4 294 zł |
Karta graficzna ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti OC 12GB 90YV0IJ0-M0NA0 | 4 288 zł |
Зустрічайте RTX 4080 12ГБ у новому вигляді
Анонс 4-го покоління відеокарт GeForce RTX пройшов за планом. Спочатку гравцям довго рекламували версію DLSS, потім зелені влаштували плутанину з версіями моделі RTX 4080, потім гравці трохи офігелі з різниці між анонсованими і реальними цінами. Через майже півроку NVIDIA прийшла до тями і перевипустила модель RTX 4080 з 12 ГБ пам'яті під назвою RTX 4070 Ti. По факту це та сама картка на ядрі NVIDIA AD104 з 7680 ядрами CUDA і 12-гігабайтним буфером GDDR6X зі 192-розрядною шиною. Однак назва більше не вводить в оману, а ціна виглядає адекватніше.
Докладніше про архітектуру Ada Lovelace та DLSS 3.0
GeForce RTX 4070 Ti має дуже привабливе співвідношення ціни та швидкості. При нижчій вартості новинка демонструє продуктивність на рівні флагмана минулого покоління GeForce RTX 3090 Ti, забезпечуючи комфортний фреймрейт у більшості ААА-проєктів останніх років у роздільній здатності 2K/4K та змішаних графічних налаштуваннях. При цьому в рукаві RTX 4070 Ti є пара дуже серйозних архітектурних тузів, які істотно підвищують якість і продуктивність апаратного трасування променів і технології суперсемплінгу DLSS. Докладніше про використання тензорних ядер та зміни архітектури Ada Lovelace можна почитати тут.
Трислотна система охолодження та подвійний BIOS
Asus GeForce RTX 4070 Ti TUF є трислотною варіацією відеокарти RTX 4070 Ti з трьома активними вентиляторами. Вона використовує оновлену систему охолодження із новими 11-лопатевими вентиляторами Axial-tech. У порівнянні з відеокартами TUF RTX 30XX нові кулери здатні нагнітати на третину більший об'єм повітря, забезпечуючи більш якісне обдування відеоядра та пам'яті. Традиційно для моделей серії TUF виробник використовував більш щільний текстоліт та довговічні елементи системи, оснастив плату подвійним UEFI/BIOS та вбудував кілька альтернативних режимів роботи.
Модификації Asus GeForce RTX 4070 Ti TUF OC
Ціни на Asus GeForce RTX 4070 Ti TUF OC |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4070 Ti TUF | від 3 999 zł | 9 пропозицій | ||
Asus GeForce RTX 4070 Ti TUF OC | від 3 903 zł | 14 пропозицій |