Відеокарта Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF OC
Фото 16 |
Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF OC 16 ГБ / 2640 МГц16 ГБ / 2670 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF OC
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Asus Rtx4070Tis 90YV0KF0-M0NA00 Karta Graficzna 16GB | 4 649 zł |
ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF OC - 16GB GDDR6X RAM - Karta graficzna | 4 499 zł |
ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF Gaming OC 16GB DLSS 3 GR-GFP-ASU-0588 | 4 649 zł |
Karta graficzna ASUS Tuf Gaming GeForce RTX 4070 Ti Super OC 16GB DLSS 3 | 4 397 zł |
Karta graficzna ASUS TUF Gaming RTX 4070 Ti SUPER OC 16GB 90YV0KF0-M0NA00 | 5 129 zł |
ще 12 пропозицій
Модификації Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF OC
Ціни на Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF OC |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF | від 4 139 zł | 9 пропозицій | ||
Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF OC | від 4 397 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →