Відеокарта Asus GeForce RTX 4070 SUPER TUF (TUF-RTX4070S-12G-GAMING)
Фото 16 |
Asus GeForce RTX 4070 SUPER TUF 12 ГБ / 2505 МГц12 ГБ / 2595 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 4070 SUPER TUF
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 SUPER 12 GB GDDR6X karta graficzna dla gr | 4 066 zł |
Asus Karta graficzna GeForce RTX 4070 SUPER GAMING 12G GDDRX6 192bit KGASU | 3 462 zł |
ASUS GeForce RTX 4070 SUPER TUF GAMING 12GB DLSS 3 GR-GFP-ASU-0610 | 3 549 zł |
Karta graficzna Asus TUF Gaming GeForce RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X (TUF-RT | 3 399 zł |
Asus Karta graficzna GeForce RTX 4070 SUPER GAMING 12G GDDRX6 192bit 12861 | 3 462 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Asus GeForce RTX 4070 SUPER TUF
Ціни на Asus GeForce RTX 4070 SUPER TUF |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4070 SUPER TUF | від 3 399 zł | 8 пропозицій | ||
Asus GeForce RTX 4070 SUPER TUF OC | від 3 399 zł | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →