Monitor Samsung S27C312E 27 "
Zdjęcia 6 |
Samsung S27C312E 27 "
24 "27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung S27C312E 27 "
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG 68 cm 1920 x 1080 LS27C312 169 5 ms IPS HDMI VGA VESA Full HD czarObraz ekranu zegarka symulowany w celach ilustracyjnych
Urządzenia 5G są gotowe do obsługi 5G, łączność zależy od dostępnośc... więceji sieci
Dostępność kolorów, rozmiarów, modeli i pasków może się różnić w zależności od kraju lub przewoźnika Amazon.plZłóż skargę | 499 zł |
Samsung LS27C312EAUXEN - 27'' | IPS | Full HD | 75Hz MON-LCD-SAM-1178Monitor komputerowy Samsung 27 cale z serii S31C Ekran bez granic Doskonałe wrażenia i brak dodatkowych rozpraszaczy – poznaj... więcejbezramkowy monitor komputerowy Samsung 27 cale S31C. Oto minimalistyczny Komputronik.plZłóż skargę | 579 zł |
Monitor SAMSUNG Essential S3 S27C312EAU 27" 1920x1080px IPSSAMSUNG Essential S3 S27C312EAU to 27-calowy monitor Full HD (1920x1080) idealny do biura i domu. Zastosowanie technologii IP... więcejS oznacza redukcję rozproszenia światła matrycy, a to przekłada się na szeroki kąt widzenia oraz doskonałe odwzorowanie kolorów. Dzięki IPS wszystkie szczegóły są doskonale widoczne niezależnie od kąta, z którego patrzysz na ekran. Niezależnie, czy grasz, oglądasz wideo, czy pracujesz, szybkość odświeżania 75 Hz zapewnia płynną jakość wyświetlania każdej sceny i każdej treści. Dodatkowo AMD Radeon FreeSync synchronizuje odświeżanie monitora i karty graficznej, zapewniając bezkompromisowy brak opóźnień. Nawet szybkie sceny wyświetlane są realistycznie i płynnie. Poza tym zaawansowana technologia wyróżniona certyfikatem TUV zmniejsza napięcie i minimalizuje niebieskie światło przy jednoczesnym usunięciu drażniącego migania ekranu, co chroni oczy podczas wielogodzinnej pracy z monitorem. Podłącz urządzenia bezpośrednio do monitora, korzystając z HDMI lub D-Sub (VGA). Pracuj i graj wygodnie. Electro.plZłóż skargę | 569 zł |
Monitor SAMSUNG Essential S3 S27C312EAU 27" 1920x1080px IPSSAMSUNG Essential S3 S27C312EAU to 27-calowy monitor Full HD (1920x1080) idealny do biura i domu. Zastosowanie technologii IP... więcejS oznacza redukcję rozproszenia światła matrycy, a to przekłada się na szeroki kąt widzenia oraz doskonałe odwzorowanie kolorów. Dzięki IPS wszystkie szczegóły są doskonale widoczne niezależnie od kąta, z którego patrzysz na ekran. Niezależnie, czy grasz, oglądasz wideo, czy pracujesz, szybkość odświeżania 75 Hz zapewnia płynną jakość wyświetlania każdej sceny i każdej treści. Dodatkowo AMD Radeon FreeSync synchronizuje odświeżanie monitora i karty graficznej, zapewniając bezkompromisowy brak opóźnień. Nawet szybkie sceny wyświetlane są realistycznie i płynnie. Poza tym zaawansowana technologia wyróżniona certyfikatem TUV zmniejsza napięcie i minimalizuje niebieskie światło przy jednoczesnym usunięciu drażniącego migania ekranu, co chroni oczy podczas wielogodzinnej pracy z monitorem. Podłącz urządzenia bezpośrednio do monitora, korzystając z HDMI lub D-Sub (VGA). Pracuj i graj wygodnie.... Avans.plZłóż skargę | 569 zł |
Samsung MONITOR SAMSUNG LED 27" LS27C312EAUXENAMD FreeSync: TakCzas odpowiedzi (typowy): 5 msDługość kabla zasilającego: 1,5 mDługość przekątnej ekranu (cm): 68 cmEAN: 880... więcej6094769302Ekran dotykowy: NieGwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznejGłębo Akces-markt.plZłóż skargę | 713 zł |
pokaż 17 ofert
Seria Samsung seria 3xxPorównaj w tabeli →
od 589 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
od 499 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
od 489 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 940 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, AMD FreeSync
od 589 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 436 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 479 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, AMD FreeSync
od 1 256 zł
22 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, AMD FreeSync
od 469 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, AMD FreeSync
od 649 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, AMD FreeSync
od 634 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, AMD FreeSync
od 499 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 418 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
Modyfikacje Samsung S27C312E
Ceny na Samsung S27C312E |
---|---|---|---|---|
Samsung S24C312E 24 " | od 418 zł | 12 oferty | ||
Samsung S27C312E 27 " | od 499 zł | 22 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →
od 599 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, głośniki, AMD FreeSync
od 591 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 493 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 573 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 536 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, TÜV Rheinland
od 539 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 614 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki
od 499 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki