Monitor Dell S2721HN 27 " czarny (210-AXKV)
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Elegancki i dobrze wyważony 27-calowy monitor wielofunkcyjny z wyświetlaczem O rozdzielczości FullHD (16:9) z cienką ramką, dobrą wydajnością kolorów, obsługą AMD FreeSync i wyjątkową wydajnością energetyczną. Jest pozycjonowany jako produkt z kategorii średniej ceny w 2020 roku, zdolny do zaspokojenia potrzeb jak najszerszego grona użytkowników domowych i biurowych. Zapewnia nieskazitelną przejrzystość i dobry kontrast podczas pracy z tekstami, arkuszami kalkulacyjnymi, treściami internetowymi, prezentacjami i grafiką zorientowaną na biznes.
Może być używany do prostego przetwarzania zdjęć / wideo / audio. Nadaje się do rozwiązywania problemów modelowania 3D i pracy w inżynierskich pakietach CAD/CAE. Przyda się w procesach tworzenia oprogramowania. Zwiększona częstotliwość odświeżania (75 Hz) i krótki czas reakcji panelu (4 ms GtG) Dell S2721HN pomagają mu dobrze działać w prostych konfiguracjach do gier. Pełnowartościowa 8-bitowa matryca IPS o rozdzielczości 1920×1080 i podświetleniem W-LED zapewnia odpowiednie odwzorowanie kolorów i doskonałe kąty widzenia. Do podłączenia do źródła sygnału wykorzystywane są dwa cyfrowe porty interfejsu HDMI 1.4 (kabel sygnałowy w zestawie).
Kup Dell S2721HN 27 " czarny
Wszystkie ceny 26 →DELL Seria S S2721HN LED display 686 cm 27" 1920 x 1080 px Full HD LCD Cza | 605 zł |
27" Dell S2721HN - 1920x1080 (FHD) - 75Hz - IPS - 4 ms - Monitor | 594 zł |
Dell S2721HN - 27'' | Full HD | 75 Hz | HDMI | VESA 100 MON-LCD-DEL-0249 | 559 zł |
Monitor DELL S2721HN 27" 1920x1080px IPS 4 ms | 579 zł |
Monitor DELL S2721HN 27" 1920x1080px IPS 4 ms | 579 zł |