Monitor Samsung S24A600NAU 24 " czarny (LS24A600NAUXEN)
Zdjęcia 18 |
Samsung S24A600NAU 24 " czarny
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung S24A600NAU 24 " czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung 24 Pro PC Screen Series S60A czarny panel IPS QHD 2560 x 1440 HDMI | 1 087 zł |
Monitor 24" Samsung LS24A600NAUXEN | 854 zł |
24" Samsung S24A600NAU - S60A Series - LED monitor - QHD - 24" - HDR - 5 m | 949 zł |
Monitor SAMSUNG 24" 2560 x 1440 LS24A600NAUXEN Czarny | 1 132 zł |
SAMSUNG S24A600 23.8inch Bezelless 16:9 Wide 2560x1440 LS24A600NAUXEN | 1 227 zł |
pokaż 5 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →