Zlewozmywak kuchenny Franke Smart SRL 651 101.0368.326 1000x500
Zdjęcia 3 |
Franke Smart SRL 651 101.0368.326 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Smart SRL 651 101.0368.326 1000x500
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew stalowy Franke Smart SRL 651-100 101.0368.326 stal szlachetna len | 919 zł |
Zlew FRANKE Smart SRL 651-100 stal LEN (101.0368.326) *** zamów wycięcie o | 815 zł |
FRANKE 101.0368.326 SRL 651 Zlewozmywak stalowy wbudowywany Smart Stal szl | 838 zł |
FRANKE Zlewozmywak SRL 651 stal len 101.0368.326 * - (22)-266-82-20* Zapra | 787 zł |
Franke Smart SRL 651 Zlewozmywak stalowy półtorakomorowy 100x50 cm wbudowy | 788 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →