Zlewozmywak kuchenny Blanco Tipo II 6S 526621 1000x500 korek
Zdjęcia 7 |
Blanco Tipo II 6S 526621 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Tipo II 6S 526621 1000x500 korek
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew stalowy Blanco Tipo II 6 S stal szlachetna matowa 526621 | 880 zł |
Zlew BLANCO TIPO II 6S stal MATOWA (korek AUTO) (526621) | 844 zł |
BLANCO 526621 Zlewozmywak TIPO II 6 S Stal matowa, odwracalny, korek auto. | 879 zł |
BLANCO Zlewozmywak TIPO II 6 S Stal matowa, k.aut. 526621 *Nawet 10 Rabatu | 828 zł |
Blanco Tipo II 6 S Zlewozmywak stalowy półtorakomorowy 100x50 cm 526621 - | 839 zł |
Modyfikacje Blanco Tipo II 6S 526621
Ceny na Blanco Tipo II 6S 526621 |
---|---|---|---|---|
Blanco Tipo II 6S 526620 1000x500 | od 749 zł | 10 oferty | ||
Blanco Tipo II 6S 526621 1000x500 korek | od 828 zł | 5 oferty | ||
Blanco Tipo II 6S 526622 1000x500 korek | od 966 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →