Zlewozmywak kuchenny Blanco Tipo 8 Compact 513459 780x500
Zdjęcia 3 |
Blanco Tipo 8 Compact 513459 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Tipo 8 Compact 513459 780x500
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Tipo 8 Compact 513459 Stal matowa | 558 zł |
Zlew stalowy Blanco Tipo 8 Compact stal szlachetna matowa 513459 | 573 zł |
BLANCO TIPO 8 Compact stal matowa odwracalny | 573 zł |
Zlewozmywak BLANCO Tipo 8 Compact 513459 Stal matowa | 573 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →