Zlewozmywak kuchenny Franke Java JAG 611 114.0176.581 860x510
Franke Java JAG 611 114.0176.581 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Java JAG 611 114.0176.581 860x510
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak Franke Java JAG 611 tel. 697 256 410 - zadzwoń, zapytaj, negoc | 1 480 zł |
Zlewozmywak Franke Java JAG 611 orzechowy tel. 697 256 410 - zadzwoń, zapy | 1 379 zł |
Zlewozmywak Franke Java JAG 611 grafitowy tel. 697 256 410 - zadzwoń, zapy | 1 379 zł |
Zlewozmywak Franke Java JAG 611 onyx tel. 697 256 410 - zadzwoń, zapytaj, | 1 425 zł |
Zlewozmywak Franke Java JAG 611 ciemny brąz tel. 697 256 410 - zadzwoń, za | 1 379 zł |
Zlewozmywak Franke Java JAG 611 kamienny szary tel. 697 256 410 - zadzwoń, | 1 379 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →