Zlewozmywak kuchenny Blanco Zia 45S Compact 524727 680x500
Zdjęcia 14 |
Blanco Zia 45S Compact 524727 |
|
10 opcji kolorystycznych. Materiał: SILGRANIT PuraDur
Otwory zaznaczone na rysunku dla mieszalnika są wybite
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Zia 45S Compact 524727 680x500
Wszystkie ceny 68 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO ZIA 45 S Compact 527196 SILGRANIT miękka biel odwracalna z funkcją | 1 000 zł |
Zlew granitowy Blanco Zia 45 S Compact wulkaniczny szary 527380 | 863 zł |
Zlewozmywak Blanco Zlewozmywak ZIA 45 S Compact Silgranit delikatny biały | 1 220 zł |
BLANCO ZIA 45 S Compact Silgranit antracyt odwracalny, korek auto. | 1 154 zł |
Zlew BLANCO ZIA 45S COMPACT delikatny biały odwracalny | 954 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →