Zlewozmywak kuchenny Blanco Tipo 45S Mini 516524 605x500
Zdjęcia 3 |
Blanco Tipo 45S Mini 516524 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Tipo 45S Mini 516524 605x500
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Tipo 45 S Mini 516524 Stal matowa | 300 zł |
Zlew stalowy Blanco Tipo 45 S Mini stal szlachetna matowa 516524 | 353 zł |
BLANCO TIPO 45 S Mini stal matowa odwracalny | 353 zł |
Zlewozmywak BLANCO Tipo 45 S Mini 516524 Stal matowa | 353 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacja modelu:
- Model 516524 - powierzchnia matowa
- Model 516525 — teksturowana powierzchnia
Modyfikacje Blanco Tipo 45S Mini 516524
Ceny na Blanco Tipo 45S Mini 516524 |
---|---|---|---|---|
Blanco Tipo 45S Mini 516524 605x500 | od 293 zł | 13 oferty | ||
Blanco Tipo 45S Compact 513441 780x500 | od 290 zł | 23 oferty | ||
Blanco Tipo 45S 511942 860x500 | od 363 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →