Zlewozmywak kuchenny Franke Eurostar ETL 614 101.0060.166 780x435
Franke Eurostar ETL 614 101.0060.166 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Eurostar ETL 614 101.0060.166 780x435
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew kuchenny Franke ze stali nierdzewnej len z pojedynczą miską Eurostar | 302 zł |
Zlewozmywak FRANKE Eurostar ETL 614 101.0368.953 Len | 305 zł |
Zlewozmywak Franke Eurostar ETL 614i stal szlachetna len 101.0368.951 | 417 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →