Patelnia Berlinger Haus Black Silver BH-7099 28 cm czarny
Zdjęcia 3 |
Berlinger Haus Black Silver BH-7099 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Black Silver BH-7099 28 cm czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia BERLINGER HAUS Black Silver BH-7099 28 cm | 224 zł |
PATELNIA GRANITOWA 28cm BERLINGERHAUS BH-7099 BLACK SILVER | 189 zł |
Patelnia głęboka Berlinger Haus Black Silver, czarny, srebrny, 28 cm, BH/7 | 209 zł |
Patelnia Granitowa 28cm Berlinger Haus Bh-7099 Black Silver Lumarko! | 227 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →