Сковорідка Berlinger Haus Black Silver BH-7099 28 см чорний
Фото 3 |
Berlinger Haus Black Silver BH-7099 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Silver BH-7099 28 см чорний
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia BERLINGER HAUS Black Silver BH-7099 28 cm | 224 zł |
PATELNIA GRANITOWA 28cm BERLINGERHAUS BH-7099 BLACK SILVER | 189 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Black Silver BH-7099 28 cm | 224 zł |
Patelnia głęboka Berlinger Haus Black Silver, czarny, srebrny, 28 cm, BH/7 | 209 zł |
Patelnia Granitowa 28cm Berlinger Haus Bh-7099 Black Silver Lumarko! | 227 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →