Кухонна мийка Blanco Zenar XL 6S 516948 1000х510
Фото 10 |
Blanco Zenar XL 6S 516948 780х5101000х510 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Zenar XL 6S 516948 1000х510
Усі ціни 142 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak BLANCO Zenar XL 6 S Prawa 523968 Biały | 1 865 zł |
Zlew granitowy Blanco Zenar Xl 6 S delikatny biały 527187 | 1 916 zł |
Zlewozmywak BLANCO Zenar XL 6 S 523964 Antracyt | 1 865 zł |
Zlewozmywak Blanco Zenar XL 6 S Silgranit szarość skały z korkiem automaty | 2 459 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Blanco Zenar XL 6S 516948
Ціни на Blanco Zenar XL 6S 516948 |
---|---|---|---|---|
Blanco Zenar XL 6S Compact 523774 780х510 | від 1 599 zł | 51 пропозиція | ||
Blanco Zenar XL 6S 516948 1000х510 | від 1 782 zł | 143 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →