Zlewozmywak kuchenny Blanco Zenar XL 6S 516948 1000x510
Zdjęcia 10 |
Blanco Zenar XL 6S 516948 780x5101000x510 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Zenar XL 6S 516948 1000x510
Wszystkie ceny 130 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Zenar XL 6 S Prawa 523968 Biały | 1 865 zł |
Zlew granitowy Blanco Zenar Xl 6 S delikatny biały 527187 | 1 916 zł |
Zlewozmywak BLANCO Zenar XL 6 S 523964 Antracyt | 1 865 zł |
Zlewozmywak Blanco Zenar XL 6 S Silgranit szarość skały z korkiem automaty | 2 459 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Blanco Zenar XL 6S 516948
Ceny na Blanco Zenar XL 6S 516948 |
---|---|---|---|---|
Blanco Zenar XL 6S Compact 523774 780x510 | od 1 599 zł | 59 oferty | ||
Blanco Zenar XL 6S 516948 1000x510 | od 1 782 zł | 131 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →