Monitor LG UltraWide 34WN80C 34 " czarny
Wideo 13Zdjęcia 11 | Wkrótce w sprzedaży 2 829 zł Rodzaj: monitor; Przekątna ("): 34; Zakrzywiony ekran; Rodzaj matrycy: IPS; Powłoka: błyszcząca (antyrefleksyjna); Rozdzielczość: 3440x1440 (21:9); Czas reakcji GtG (ms): 5; Kąt widzenia pion.: 178; Kąt widzenia poz.: 178; Jasność (cd/m²): 350; Kontrast statyczny: 1 000:1; Głębia koloru: 8 bit + FRC dodaj do listymoje listy |
Polecane produktyMonitory LG →
od 2 656 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 2 496 zł
do grafiki, 34.14 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 3800 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, TÜV Rheinland
od 2 225 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 3800 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, kamera internetowa, HDR
od 2 131 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, IPS, MPRT 1 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 2 166 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, HDR
od 3 077 zł
do grafiki, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 3800 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1
od 2 476 zł
39.5 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 120 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, HDR
od 2 413 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 2 295 zł
39.5 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 120 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 3 009 zł
do grafiki, 34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified
od 2 536 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, głośniki
od 1 994 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 2 177 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, HDR
od 2 762 zł
do grafiki, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 2 489 zł
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
LG UltraWide 34WN80C 34 " czarny
2020 rokUltraWide (ultraszerokokątne 21:9)do grafikiPower DeliveryzakrzywionyHDRhub USB 3.0cienka ramka
Przekątna:34 "
Rozdzielczość:3440x1440 (21:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:HDR, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Seria LG UltraWide (ultraszerokokątne 21:9)Porównaj w tabeli →
od 734 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 529 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 5 ms, MPRT 1 ms, 160 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 4 637 zł
do grafiki, 34 ", 5K, 4K, 5120x2160 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, Thunderbolt, USB 3.1, głośniki, HDR
od 2 177 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, HDR
od 1 047 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 719 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 5 ms, 160 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 6 699 zł
do grafiki, 39.7 ", 5K, 4K, 5120x2160 (21:9), zakrzywiony, 2500 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 798 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 1 599 zł
34 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 1 349 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, czas reakcji 5 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, HDR
od 711 zł
25.7 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 883 zł
do grafiki, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 3800 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, HDR
od 946 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 885 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 807 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, HDR
od 5 484 zł
49 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR, TÜV Rheinland
od 2 166 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, HDR
od 4 839 zł
38 ", 3840x1600 (21:9), zakrzywiony, 2300 R, IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 4 999 zł
37.5 ", 3840x1600 (21:9), zakrzywiony, 2300 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 1 059 zł
34 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
Wideo recenzje
34 inch LG Ultrawide 34WN80C Monitor Unboxing and Review | Melissa Maiga
24 maja 20204 937 przegląd
LG 34" Curved Ultrawide Monitor 34WN80C-B Review | BEST Ultrawide for $500
5 września 202040 860 przegląd
LG 34WN80C-B Review - Best Budget Ultrawide?
26 listopada 20211 539 przegląd
LG UltraWide Monitor 34WN80C, Logitech MX Keys, Logitech MX Master 3 Mouse - Unboxing & Review
9 lutego 20208 374 przegląd
LG 34WN80C-B UltraWide Monitor 34” 21:9 Curved WQHD (3440 x 1440) IPS Display
27 marca 2022209 przegląd
LG 34WN80C-B 34 Inch Review | The Ultrawide Curve Monitor Beast!
26 lipca 202078 502 przegląd
LG 34" Curved Ultrawide Monitor 34WN80C-B Unboxing | BEST Monitor for $500
4 sierpnia 202018 789 przegląd
Review of LG 34WN80C-B 34 inch curved ultra wide Monitor
24 sierpnia 202018 330 przegląd
LG 34WN80C Ultra Wide Monitor
27 grudnia 20206 626 przegląd
LG 34WN80C-B Ultrawide Monitor Review
9 czerwca 202029 556 przegląd
LG 34" Curved UltraWide Monitor 34WN80C-B Review! Best MacBook Monitor under $600?
17 czerwca 2020169 069 przegląd
LG UltraWide Curved Monitor Review 34WN80C
17 grudnia 202140 983 przegląd
Set up LG UltraWide 34WN80C Curved Monitor in Craft Room
15 stycznia 202024 294 przegląd