Zlewozmywak kuchenny Blanco Lexa 8 514688 780x500
Zdjęcia 8 |
Blanco Lexa 8 514688 780x500780x500 korek |
|
Otwory zaznaczone na rysunku dla mieszalnika są wybite
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Lexa 8 514688 780x500
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew granitowy Blanco Lexa 8 antracyt 524960 | 1 836 zł |
Zlewozmywak Blanco Lexa 8 Silgranit PuraDur Biały odwracalny, InFino | 2 035 zł |
BLANCO LEXA 8 Silgranit biały odwracalny, InFino | 1 909 zł |
Zlew BLANCO LEXA 8 biały (korek manual InFino) (524964) *** zamów wycięcie | 1 728 zł |
Zlew BLANCO LEXA 8 biały (korek manual InFino) (524964) *** zamów wycięcie | 1 762 zł |
pokaż 15 ofert
Modyfikacje Blanco Lexa 8 514688
Ceny na Blanco Lexa 8 514688 |
---|---|---|---|---|
Blanco Lexa 8 514688 780x500 | od 1 670 zł | 20 oferty | ||
Blanco Lexa 8 527096 780x500 korek | od 1 913 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →