Кухонна мийка Blanco Lexa 8 514688 780х500
Фото 8 |
Blanco Lexa 8 514688 780х500780х500 клапан |
|
Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Lexa 8 514688 780х500
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew granitowy Blanco Lexa 8 antracyt 524960 | 1 836 zł |
Zlewozmywak Blanco Lexa 8 Silgranit PuraDur Biały odwracalny, InFino | 2 035 zł |
BLANCO LEXA 8 Silgranit biały odwracalny, InFino | 1 909 zł |
Zlew BLANCO LEXA 8 biały (korek manual InFino) (524964) *** zamów wycięcie | 1 728 zł |
Zlew BLANCO LEXA 8 biały (korek manual InFino) (524964) *** zamów wycięcie | 1 762 zł |
ще 15 пропозицій
Модификації Blanco Lexa 8 514688
Ціни на Blanco Lexa 8 514688 |
---|---|---|---|---|
Blanco Lexa 8 514688 780х500 | від 1 670 zł | 20 пропозицій | ||
Blanco Lexa 8 527096 780х500 клапан | від 1 913 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →