Zlewozmywak kuchenny Blanco Lemis XL 6S-IF Compact 525111 780x500
Zdjęcia 3 |
Blanco Lemis XL 6S-IF Compact 525111 780x5001000x500 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Lemis XL 6S-IF Compact 525111 780x500
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO LEMIS XL 6 S-IF Compact stal szczotkowana, odwracalny | 1 084 zł |
Zlew stalowy Blanco Lemis XL 6 S-IF Compact stal szlachetna szczotkowana 5 | 1 084 zł |
BLANCO LEMIS XL 6 S-IF Compact Stal 525111 | 1 127 zł |
Zlew BLANCO LEMIS XL 6S-IF COMPACT stal szczotkowana (korek MANUAL) (52511 | 1 020 zł |
Zlew BLANCO LEMIS XL 6S-IF COMPACT stal szczotkowana (korek MANUAL) (52511 | 1 040 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Blanco Lemis XL 6S-IF Compact 525111
Ceny na Blanco Lemis XL 6S-IF Compact 525111 |
---|---|---|---|---|
Blanco Lemis XL 6S-IF Compact 525111 780x500 | od 896 zł | 14 oferty | ||
Blanco Lemis XL 6S-IF 523035 1000x500 | od 860 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →