Monitor AOC AGON AG274FZ 27 " czarny
Wideo 2Zdjęcia 12 |
AOC AGON AG274FZ 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 1 ms
Częstotliwość:260 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC AGON AG274FZ 27 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor AOC Agon AG274FZ | 1 971 zł |
AOC Monitor AG274FZ 27 cali 260Hz IPS HDMIx2 DPx2 PivotIdealna broń każdego gracza FPS: AG274FZ oferuje wysoką częstotliwość odświeżania 260 Hz i czas reakcji 1 ms. Dzięki połączeniu z FreeSync Premium Pro oraz H... EmpikZłóż skargę | 1 956 zł |
Monitor AOC 27" AGON AG274FZ IPS 2xHDMI 2xDP | 1 892 zł |
Seria AOC AGON (gamingowe premium)Porównaj w tabeli →
od 1 009 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
od 3 492 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 2 117 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 270 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 3 616 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 175 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 369 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 3 266 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR
od 3 992 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 170 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 285 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), *VA, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 2 274 zł
gamingowy, 40 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 039 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 4 470 zł
31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 2 024 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
od 3 630 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 4 143 zł
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 2 675 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 300 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 1 949 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 599 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 3 211 zł
gamingowy, 49 ", 3840x1080 (32:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 144 Hz, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 3 299 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 4 004 zł
gamingowy, 49 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
Wideo recenzje
AOC AG274FZ review: Better than 240Hz gaming monitors?
27 października 20217 861 przegląd
AOC AGON PRO AG274FZ Review
10 kwietnia 20222 805 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 989 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 999 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 469 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 734 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 5 299 zł
49 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, 1800 R, OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 575 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 009 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
od 999 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR