Monitor Dell E2723HN 27 " czarny (210-BDRK)
Zdjęcia 6 |
Dell E2723HN 27 " czarny
2022 rokSeries E
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dell E2723HN 27 " czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
27" Dell E2723HN - 1920x1080 (FHD) - IPS - 5 ms - Monitor | 622 zł |
Monitor DELL E2723HN 27" 1920x1080px IPS | 549 zł |
Monitor DELL E2723HN 27" 1920x1080px IPS 210-BDRK | 549 zł |
DELL E Series E2723HN 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full DELL-E2723HN | 959 zł |
pokaż 5 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →