Monitor Dell S2721HGFA 27 " czarny
Zdjęcia 7 |
Dell S2721HGFA 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:144 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dell S2721HGFA 27 " czarny
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell 27 Gaming Monitor S2721HGFA skaerm | 1 066 zł |
Dell Monitor S2721HGFA 27 cali Zakrzywiony 1920x1080/HDMI/DP/3Y UPDEL27L00Zakrzywiony monitor gamingowy Dell 27 S2721HGFA
Zakrzywiony monitor gamingowy Full HD o przekątnej 27 w nowej, wyrazistej... więcejformie. Zapewnia częstotliwość odświeżania na poziomie 144 Hz i czas reakcji 1 ms MPRT (4 ms GTG), co przekłada się na płynną, wciągającą rozgrywkę.
Z myślą realistycznych wrażeniach
- Realistyczne działanie: poznaj nowe światy na szerokim 27-calowym wyświetlaczu Full-HD z niezwykle jaskrawymi obrazami, które przyciągają wzrok podczas gry. Zakrzywiony ekran ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 903 zł |
Monitor DELL S2721HGFA 27" 1920x1080px 144Hz 1 ms [MPRT] CurvedZakrzywiony monitor gamingowy Full HD o przekątnej 27” w nowej, wyrazistej formie. Zapewnia częstotliwość odświeżania na pozi... więcejomie 144 Hz i czas reakcji 1 ms MPRT (4 ms GTG), co przekłada się na płynną, wciągającą rozgrywkę. Electro.plZłóż skargę | 880 zł |
DELL 27" S2721HGFA 210-BFWN Czarny 210-BFWNDominujący kolor: Czarny Wysokość [mm]: 364,1 mm Szerokość [mm]: 608,4 mm Głębokość [mm]: 96,3 mm Seria: S2721HGFA Proporcje... więcejekranu: 16:9 Przekątna ekranu: 27" Rozmiar plamki [mm]: 0.3108 mm Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080 px Jasność [cd/m2]: 350 cd/m2 Czas reakcji [ms]: 1 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 178° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 178° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 16,7 mln Typ panelu dotykowego: Nie Rodzaj matrycy: VA Matryca błyszcząca: Matowa Zakrzywiony ekran: Tak Powłoka matrycy: Matowa Kontrast statyczny: 3 000:1 Odświeżanie [Hz]: 144 Hz Czas reakcji: do 3 ms Rodzaj monitora: Monitor do domu i biura Wyjście audio: 1 x 3,5 mm minijack Liczba złączy HDMI: 2 DisplayPort: 1 Złącza: ["HDMI","Displa Neonet.plZłóż skargę | 919 zł |
Dell S2721HGFA - 27'' | VA | Full HD| 144 Hz | DisplayPort, HDMI | pochył,Zakrzywiony monitor gamingowy Dell 27 — S2721HGFA Zakrzywiony monitor gamingowy Full HD o przekątnej 27” w nowej, wyrazistej... więcejformie. Zapewnia częstotliwość odświeżania na poziomie 144 Hz i czas reakcji 1 ms MPRT (4 ms GTG), co przekłada się na płynną, wciągającą rozgrywkę. Z myślą realistycznych wrażeniach Realistyczne działanie: poznaj nowe światy na szerokim 27-calowym wyświetlaczu Full-HD z niezwykle jaskrawymi obrazami, które przyciągają wzrok podczas gry. Zakrzywiony ekran o przekątnej 1500R tworzy bardziej realistyczne pole widzenia, zapewniając niezwykłe wrażenia wizualne. Rozległe widoki: dzięki ultracienkiej z trzech stron ramce można grać z minimalną liczbą zakłóceń na większej powierzchni. Cała naprzód Płynna szybkość: niezrównana wydajność podczas szybkiego działania dzięki niezwykle krótkiemu czasowi reakcji 1 ms MPRT (Moving Picture Response Time), który eliminuje efekt rozmycia ruchu. Szybka reakcja: wyjątkowa szybkość odświeżania w trybie macierzystym na poziomie 144 Hz pozwala szybciej dostrzegać obraz, dzięki czemu można błyskawicznie reagować na zmiany. Płynne granie bez efektu klatkowania Dzięki zgodności z technologią NVIDIA G-Sync i technologii AMD FreeSync™ Premium minimalizowane są zniekształcenia grafiki, takie jak efekty klatkowania i rozrywania ekranu, co zapewnia płynniejszą rozgrywkę i niezwykłą jakość obrazu. Nowszy projekt. Ulepszone granie. Nowa, wyróżniająca się konstrukcja stworzona z myślą o grach podkreśla bardziej wyrazisty wygląd i gamingowe funkcje, które zapewniają graczom zarówno praktyczne, jak i estetyczne korzyści. Wyjątkowa konstrukcja: otwory wentylacyjne z tyłu monitora zostały zaprojektowane z myślą o rozproszeniu ciepła. Funkcjonalna podstawa: graj wygodnie przez dłuższy czas dzięki nowej cienkiej, stożkowej podstawce z możliwością regulacji wysokości i pochylenia. Zaokrąglona podstawa stanowi solidne wsparcie ekranu i zajmuje mniejszą powierzchnię, co pozwala uzyskać więcej miejsca na biurku na dodatkowe akcesoria do gier. Narzędzia dla graczy: możesz łatwo poruszać się po menu ekranowym (OSD) i nim sterować, korzystając z nowych przycisków joysticka i przycisków skrótów znajdujących się z tyłu monitora. Dostosuj wszystkie zalety: trzy zdefiniowane przez użytkownika profile zapewniają jeszcze więcej opcji personalizacji. Czasomierz, licznik klatek na sekundę i stabilizator ciemności pozwalają na kompleksowe zarządzanie — od liczby klatek, przez jasność po cienie. Brak migotania: sterowanie jasnością przy użyciu prądu stałego sprawia, że na ekranie nie pojawia się migotanie, co zapewnia komfort oglądania. Mniejsze obciążenie: dodatkowo funkcja ComfortView redukuje szkodliwy wpływ niebieskiego światła: znacznie zmniejsza efekt cyfrowego obciążenia oczu. Komputronik.plZłóż skargę | 879 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Dell Series S (multimedia)Porównaj w tabeli →
od 1 891 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, czas reakcji 2 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
od 868 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync
od 1 034 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 1 268 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, czas reakcji 2 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 549 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, głośniki, AMD FreeSync
od 999 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 1 551 zł
do grafiki, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 099 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 2 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 1 399 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 1 959 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 602 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
od 739 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 2 099 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, AMD FreeSync
od 431 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
od 981 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible
PodobnePorównaj w tabeli →
od 868 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, *VA, czas reakcji 4 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 822 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort
od 829 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 888 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR, TÜV Rheinland
od 894 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 980 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 943 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.5 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 909 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, *VA, czas reakcji 4 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 683 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 899 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 879 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 874 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, głośniki, AMD FreeSync Premium