Zlewozmywak kuchenny Blanco Collectis 6S 523349 1000x510
Zdjęcia 17 |
Blanco Collectis 6S 523349 |
|
Durszlak i deskę do krojenia można kupić osobno
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Collectis 6S 523349 1000x510
Wszystkie ceny 53 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew granitowy Blanco Collectis 6 S antracyt 523344 | 2 231 zł |
BLANCO COLLECTIS 6 S Silgranit czarny prawa, korek auto., InFino, wkład z | 2 231 zł |
BLANCO COLLECTIS 6 S Silgranit PuraDur Biały prawa, korek auto., InFino, w | 2 321 zł |
Zlew BLANCO COLLECTIS 6S delikatny biały prawa, korek auto., InFino, wkład | 2 380 zł |
Zlew BLANCO COLLECTIS 6S delikatny biały prawa, korek auto., InFino, wkład | 2 142 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →