Monitor Asus TUF Gaming VG24VQE 24 " czarny
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Przedstawiciel linii TUF firmy Asus, to średniobudżetowy 24-calowy monitor przeznaczony dla niewymagających graczy. Model wyróżnia się zakrzywionym ekranem (promień krzywizny 1500), który ma zapewniać efekt immersyjny. Kolejną cechą konstrukcyjną jest obecność wbudowanych głośników o mocy 4 W, więc zakup dodatkowych głośników do komputera nie jest konieczny. Monitor Asus TUF Gaming VG24VQE wyposażony jest w matrycę VA i obsługuje rozdzielczość Full HD, co przy takiej przekątnej zapewnia akceptowalną szczegółowość (rozmiar piksela 0,27 mm).
Koncentrację na grach podkreśla szybka reakcja (1 ms MPRT i do 5 ms od szarości do szarości), duża liczba klatek na sekundę (do 165 Hz) i obsługa AMD FreeSync Premium. Ponadto zaimplementowano inne przydatne dla graczy opcje, takie jak timer, celownik, licznik FPS i podświetlanie ciemnych obszarów kadru (dla ich lepszej widoczności). Wysoki współczynnik kontrastu wynoszący 3000:1 pozwoli cieszyć się filmami w słabo oświetlonym pomieszczeniu, jednak szczytowa jasność wynosząca skromne 250 nitów może negatywnie wpłynąć na jakość obrazu przy intensywnym oświetleniu. Do podłączenia do komputera dostępne są 2 złącza HDMI i złącze DisplayPort.
Kup Asus TUF Gaming VG24VQE 24 " czarny
Wszystkie ceny 35 →24" ASUS TUF VG24VQE - 1920x1080 (FHD) - 165Hz - VA - 1 ms - Monitor | 790 zł |
Asus Monitor 23.6 cala VG24VQE TUF GAMING 1500R Curved 165Hz DP HDMIx2 FHD | 823 zł |
Monitor, Asus, VG24VQE, 23.6' | 739 zł |
ASUS 23.6'' TUF GAMING VG24VQE Czarny | 872 zł |
ASUS TUF Gaming VG24VQE Curved- 23,6'' | VA Curved |Full HD | 1ms | 165Hz | 779 zł |