Монітор Asus TUF Gaming VG24VQE 24 " чорний
Відео 3Фото 6 |
Представник лінійки TUF компанії Asus - це середньобюджетний 24-дюймовий монітор, призначений для невимогливих геймерів. Модель примітна наявністю вигнутого екрану (радіус кривизни 1500), що має створити ефект занурення. Ще одна конструктивна особливість – наявність вбудованих динаміків на 4 Вт, тому придбання додаткової акустики для ПК не є обов'язковим. Монітор Asus TUF Gaming VG24VQE оснащений VA-матрицею та підтримує роздільну здатність Full HD, що на такій діагоналі дає прийнятну деталізацію (розмір пікселя 0.27 мм).
Ігрову спрямованість підкреслює швидкий відгук (1 мс MPRT та до 5 мс від сірого до сірого), висока частота зміни кадрів (до 165 Гц), підтримка AMD FreeSync Premium. Крім цього реалізовані й інші корисні опції для геймерів, такі як таймер, перехрестя прицілу, лічильник FPS та висвітлення темних зон кадру (для їхньої кращої видимості). Висока контрастність у 3000:1 дозволить насолоджуватися кінопереглядом у кімнаті з приглушеним світлом, а ось пікова яскравість у скромні 250 ниток може негативно позначитися на якості зображення при інтенсивному освітленні. Для підключення до ПК запропоновано 2 HDMI та інтерфейс DisplayPort.
Купити Asus TUF Gaming VG24VQE 24 " чорний
Усі ціни 39 →ASUS Monitor ASUS TUF Gaming VG24VQE 23,6 Full HD IPS 165 Hz 1ms Czarny | 769 zł |
24" ASUS TUF VG24VQE - 1920x1080 (FHD) - 165Hz - VA - 1 ms - Monitor | 786 zł |
Asus Monitor 23.6 cala VG24VQE TUF GAMING 1500R Curved 165Hz DP HDMIx2 FHD | 820 zł |
ASUS TUF Gaming VG24VQE Curved- 23,6'' | VA Curved |Full HD | 1ms | 165Hz | 759 zł |
ASUS 23.6'' TUF GAMING VG24VQE Czarny | 869 zł |