Monitor Asus TUF Gaming VG28UQL1A 28 " czarny
Wideo 16Zdjęcia 6 |
Elitarny 28-calowy monitor do gier z serii gier Asus TUF z rozdzielczością 4K, naturalnymi kolorami, zaawansowanymi technologiami adaptacyjnego antyaliasingu i ekskluzywną funkcją ELMB Sync. Model należy do najwyższej półki cenowej i zgodnie ze swoją charakterystyką musi zainteresować wymagających graczy i cybersportowców, dla których liczy się każdy drobiazg. Asus TUF Gaming VG28UQL1A jest oparty na matrycy IPS o rozdzielczości 3840x2160 pikseli, obsłudze formatu HDR400, naturalnej reprodukcji kolorów (90% pokrycia trójkąta DCI P3) i natychmiastowej informacji zwrotnej.
W szczególności producent deklaruje szybkość reakcji 1 ms (od szarości do szarości) i częstotliwość odświeżania 144 Hz. Dodatkową płynność i wyrazistość obrazu osiągnięto dzięki zastosowaniu adaptacyjnych technologii antyaliasingu (NVIDIA G-Sync Compatible i AMD FreeSync Premium). Monitor wykorzystuje również zastrzeżoną technologię do kompensacji czasu reakcji, co dodatkowo wygładza obraz z różnicą między FPS a częstotliwością odświeżania.
Aby zwiększyć komfort podczas dłuższej sesji grania, urządzenie zostało wyposażone we wbudowaną ochronę oczu oraz ergonomiczną podstawkę z regulacją wysokości, kąta nachylenia i pozycji poziomej. Dodatkowo monitor jest wyposażony w głośniki, obsługuje tryb Picture by Picture, a wbudowany hub USB z portem USB C może służyć do jednoczesnego ładowania i transmisji sygnału wideo. Dodaj nowoczesne interfejsy HDMI 2.1 + DisplayPort 1.4 do tego koktajlu i uzyskaj najlepszy monitor do gier, który spełnia wszystkie wymagania konsol następnej stacji od Sony i Microsoft.
Kup Asus TUF Gaming VG28UQL1A 28 " czarny
Wszystkie ceny 25 →ASUS TUF Gaming VG28UQL1A 90LM0780-B01170 | 2 599 zł |
ASUS Monitor ASUS TUF Gaming VG28UQL1A 28 UHD 4K IPS 1ms 144Hz Czarny | 2 749 zł |
28" ASUS TUF VG28UQL1A - 3840x2160 (4k / UHD) - 144Hz - Fast IPS - USB 3.2 | 2 729 zł |
Monitor ASUS TUF Gaming VG28UQL1A 28" 3840x2160px IPS 144Hz 1 ms | 2 649 zł |
ASUS 28'' VG28UQL1A Czarny VG28UQL1A | 3 028 zł |