Obudowa Thermaltake The Tower 900 biały (CA-1H1-00F6WN-00)
Wideo 21Zdjęcia 10 |
Thermaltake The Tower 900 biały
biały czarny
Typ obudowy:Full Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:6 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Thermaltake The Tower 900 biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake The Tower 900 White OB-THT-271 | 1 427 zł |
Obudowa Thermaltake The Tower 900 Snow Edition (CA-1H1-00F6WN-00) | 1 197 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Obudowa Thermaltake CA-1H1-00F6WN-00 (ATX Extended ATX | 1 171 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake The Tower 900
Ceny na Thermaltake The Tower 900 |
---|---|---|---|---|
Thermaltake The Tower 900 biały | od 1 171 zł | 3 oferty | ||
Thermaltake The Tower 900 czarny | od 1 233 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →