Obudowa Thermaltake The Tower 200 czarny (CA-1X9-00S1WN-00)
Wideo 12Zdjęcia 7 |
Niestandardowa obudowa w formacie pionowej wieży. W dolnej części fasady znajduje się pełnokolorowy ekran LCD 3,9" przeznaczony do wyświetlania zarówno informacji systemowych, jak i multimediów. Obudowa Tower 200 z łatwością pomieści potężną kartę graficzną klasy GeForce RTX 4090. Limit długości GPU wynosi 380 mm. Grafika adapter jest umieszczony pionowo, co sprawia, że obudowa jest wąska, ale jednocześnie wysoka.
Obudowa Thermaltake The Tower 200 gamingowa przeznaczona jest do montażu płyty głównej mini-ITX. Obudowa posiada wydzieloną przestrzeń montażową dla radiatora 280 mm. Przód pokrywa wykonana jest ze szkła przezroczystego.Elewacja mocowana jest za pomocą szybkozłącza sprężynowego.Wszystkie pozostałe osłony okładzin również wyposażone są w system łatwego dostępu.Panele obudowy charakteryzują się dobrą wentylacją i wysokiej jakości ochroną przed kurzem.Fabryczny schemat wentylacji posiada dwa gramofony 140 mm. W panelu złączy zintegrowany jest nowoczesny port USB 3.2 typu C gen2, który posiada ulepszony tryb ultraszybkiego ładowania. Do konfiguracji pamięci wewnętrznej można wykorzystać dwa urządzenia 3,5" i dwa kolejne dyski 2,5" .
Kup Thermaltake The Tower 200 czarny
Thermaltake The Tower 200 - Obudowa komputerowa - Tower - Czarny | 542 zł |
Obudowa komputera Thermaltake Tower 200 czarna/Mini-ITX/2x140mm fabrycznie | 618 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Thermaltake The Tower 200 Mini Tower Czarny - PACZKO | 495 zł |
Thermaltake Tower 200 Mini Tower Case Czarny CA-1X9-00S1WN-00 | 559 zł |
Modyfikacje Thermaltake The Tower 200
Ceny na Thermaltake The Tower 200 |
---|---|---|---|---|
Thermaltake The Tower 200 biały | od 544 zł | 2 oferty | ||
Thermaltake The Tower 200 czarny | od 495 zł | 4 oferty |