Wentylator be quiet! Pure Wings 2 120 High-Speed (BL080)
Zdjęcia 4 |
be quiet! Pure Wings 2 120 High-Speed
120 mm140 mm
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 2000 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Pure Wings 2 120 High-Speed
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog be quiet! 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele be quiet!.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup be quiet! Pure Wings 2 120 High-Speed
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
be quiet Pure Wings 2 wentylator High-Speed 120 mm wysoka prędkość niska m | 40 zł |
Be quiet! Wentylator 120mm Pure Wings 2 h-s BL080 KZBQTI0000BL080 | 38 zł |
Wentylator BE QUIET! Pure Wings 2 | 40 zł |
BE QUIET! 120mm Pure Wings 2 h-s BL080 | 46 zł |
Be quiet! Wentylator 120mm Pure Wings 2 h-s BL080 46614 | 40 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje be quiet! Pure Wings 2 120 High-Speed
Ceny na be quiet! Pure Wings 2 120 High-Speed |
---|---|---|---|---|
be quiet! Pure Wings 2 120 High-Speed | od 38 zł | 18 oferty | ||
be quiet! Pure Wings 2 140 High-Speed | od 50 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →