Wentylator Noiseblocker eLoop-X B12X-P
Zdjęcia 4 |
Noiseblocker eLoop-X B12X-P
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 2000 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne eLoop-X B12X-P
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Noiseblocker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Noiseblocker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Noiseblocker eLoop-X B12X-P
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wentylator Noiseblocker NB-eLoop X B12-PS ARGB Biały (ITR-B12X-PS) | 120 zł |
Bloker szumów NB-eLoop X B12-PS ARGB, PWM- 120mm, biały | 185 zł |
Wentylator Noiseblocker NB-eLoop X B12-P ARGB Biały (ITR-B12X-P) | 125 zł |
Bloker szumów NB-eLoop X B12-P ARGB, PWM - 120mm, biały | 199 zł |
NoiseBlocker NB-eLoop X B12-PS ARGB PWM 120mm - darmowy odbiór w 22 miasta | 139 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →