Obudowa Cougar Airface RGB czarny
Zdjęcia 9 |
Obudowa Airface jest idealna do modernizacji starego systemu do gier. Jest to ulepszona platforma kompatybilna z ATX, która pozwoli Ci umieścić płytę główną E-ATX (do 277 mm) na pokładzie. Szerokość obudowy wzrosła do 230 mm, otwierając więcej opcji instalacji wysokowydajnego procesora do gier. Wysokość wieży procesora sięga teraz 190 mm. Obudowa komputera Cougar Airface RGB wykorzystuje perforowany przód z wysokiej jakości ochroną przed kurzem.
Filtr powietrza jest po prostu wyjmowany na bok, nie ma konieczności wcześniejszego demontażu przedniej osłony. W tej obudowie zastosowano boczną pokrywę z łatwym dostępem do obudowy. Ścianka boczna posiada w górnej części magnetyczne zapięcie, które umożliwia składanie panelu. Jednostka systemowa jest wyposażona w wydajne wentylatory przednie. Z przodu zamontowano dwa gramofony 140mm, do nadmuchu służy jeden wentylator 120mm. Gramofony wyposażono w efektowne oświetlenie ARGB, które współpracuje z dodatkowym paskiem LED. Taśma LED montowana jest w dolnej części panelu przedniego. Obudowa umożliwia ustawienie karty graficznej w pionie. Dostępne są do tego trzy pomocnicze gniazda PCI. Długość karty graficznej jest ograniczona do 330 mm.
Kup Cougar Airface RGB czarny
Wszystkie ceny 6 →Cougar Airface RGB Mid Tower czarna obudowa CGR-5ZD1B-AIR-RGB | 395 zł |
Obudowa COUGAR Airface RGB Czarny | 400 zł |
Obudowa COUGAR Airface RGB Czarny CGR-5ZD1B-AIR-RGB | 400 zł |
Czarna obudowa Cougar Airface RGB Mid Tower | 387 zł |
Cougar Airface Rgb Tower Case Czarny 385ZD10.0004 | 256 zł |
Modyfikacje Cougar Airface RGB
Ceny na Cougar Airface RGB |
---|---|---|---|---|
Cougar Airface RGB biały | od 387 zł | 4 oferty | ||
Cougar Airface RGB czarny | od 256 zł | 6 oferty |