Obudowa Cougar Archon 2 Mesh RGB czarny
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Stylowa, śnieżnobiała obudowa do systemu gamingowego o podwyższonym poziomie wydajności, pozycjonowana przez producenta w średnim przedziale cenowym. Obudowa posiada wydajny system chłodzenia powietrzem. Przez siatkową fasadę do podwozia dochodzi intensywny przepływ świeżego powietrza. Komponenty o zwiększonej emisji ciepła będą działać stabilnie i bezpiecznie. Platforma wyposażona jest w trzy fabrycznie wykonane wentylatory 120 mm.
Gramofony posiadają oświetlenie ARGB z szeroką gamą efektów dekoracyjnych. Obudowa do gier komputerowych Cougar Archon 2 Mesh RGB nie jest podatna na szybkie zapychanie obudowy kurzem. Przedni kanał powietrza posiada siatkę z ramką magnetyczną. Ta sama ochrona przeciwkurzowa jest zainstalowana na górnej pokrywie. W miejsce głównej osłony bocznej montowana jest szyba hartowana z lekkim przyciemnieniem.
Strona widokowa zakrywa przedział aż do przegrody obszaru montażu zasilacza. Za tacą płyty głównej znajdują się opaski do zarządzania kablami. Do ułożenia kabli połączeniowych dostępna jest średnica 17 mm. Obudowa jest kompatybilna z opcjami procesorów o wysokiej wydajności. Do stabilizacji temperatury procesora można zastosować wysokowydajną wieżę chłodniczą o średnicy 170 mm. Miejsce montażu karty graficznej ma długość 315 mm.
Kup Cougar Archon 2 Mesh RGB czarny
Wszystkie ceny 7 →Cougar Archon 2 Mesh RGB czarna elegancka obudowa ARGB Mid Tower z potężny | 314 zł |
Obudowa COUGAR Archon 2 Mesh RGB | 309 zł |
Cougar Archon 2 Mesh RGB Czarna Elegancka obudowa typu Mid Tower ARGB z mo | 402 zł |
Obudowa COUGAR Archon 2 Mesh RGB | 309 zł |
Obudowa COUGAR Archon 2 Mesh RGB CGR-5CC5B-MESH-RGB | 309 zł |
Cougar Archon 2 Mesh RGB Black - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny | 309 zł |
Cougar Archon 2 Mesh Rgb Tower Case Czarny 385CC50.0001 | 247 zł |
Modyfikacje Cougar Archon 2 Mesh RGB
Ceny na Cougar Archon 2 Mesh RGB |
---|---|---|---|---|
Cougar Archon 2 Mesh RGB biały | od 328 zł | 3 oferty | ||
Cougar Archon 2 Mesh RGB czarny | od 248 zł | 7 oferty |