Obudowa Cougar Duoface RGB czarny
Wideo 6Zdjęcia 12 |
Atrakcyjna zewnętrznie, stosunkowo niedroga i funkcjonalna obudowa gamingowa, wprowadzona na rynek w 2022 roku przez firmę Cougar. Etui posiada wymienną przednią pokrywę. W zestawie nakładka szklana oraz panel kratowy. Szkło zapewnia dobry widok na oświetlenie wentylatorów i innych elementów obudowy. Jeśli umieścisz kratkę z przodu, platforma uzyska niezwykle silny przepływ powietrza.
Kolejną cechą tego modelu jest łatwo wyjmowany przedni filtr. Przednią siatkę przeciwkurzową można łatwo i szybko zdjąć bez zdejmowania przedniej osłony. Obudowa komputera Cougar Duoface RGB ma większą obudowę. Nawet niektóre opcje płyt głównych E-ATX zmieszczą się na platformie. Na chłodzenie procesora przeznaczono 190 mm, dzięki czemu komputer PC można wyposażyć w niezwykle wydajny flagowy procesor.
Obudowa daje możliwość zainstalowania mega wydajnej karty graficznej z trzema gniazdami na obudowie. Obok standardowej ramki gniazda PCIe znajdują się trzy pionowe klapki, które umożliwiają obrócenie procesora graficznego na bok. Wystarczy zamówić podnośnik. Obudowa wyposażona jest w trzy fabryczne wentylatory. Z przodu zamontowano dwie chłodnice 140 mm. Z tyłu umieszczono kolejny gramofon o średnicy 120 mm. W głównej ścianie bocznej zastosowano system szybkiego dostępu do podwozia.
Kup Cougar Duoface RGB czarny
COUGAR GAMING BOITIER PC DUOFACE RGB Czarny 2 panele 385ZD10.0001 | 426 zł |
Obudowa COUGAR Duoface RGB | 349 zł |
Obudowa COUGAR Duoface RGB CGR-5ZD1B-RGB | 349 zł |
Cougar Duoface Rgb Tower Case Czarny 385ZD10.0001 | 288 zł |
Modyfikacje Cougar Duoface RGB
Ceny na Cougar Duoface RGB |
---|---|---|---|---|
Cougar Duoface RGB biały | od 400 zł | 3 oferty | ||
Cougar Duoface RGB czarny | od 288 zł | 5 oferty |