Obudowa Thermaltake Divider 170 TG ARGB czarny (CA-1S4-00S1WN-00)
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Thermaltake Divider 170 TG ARGB czarny
biały czarny
Typ obudowy:Mini Tower
Standard płyty głównej:micro-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Thermaltake Divider 170 TG ARGB czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tt Divider 170 TG ARGB bk CA-1S4-00S1WN-00 | 392 zł |
Thermaltake Divider 170 TG ARGB - Obudowa komputerowa - Tower - Czarny | 411 zł |
Obudowa Thermaltake Divider 170 TG ARGB (CA-1S4-00S1WN-00) | 375 zł |
Thermaltake Divider 170 TG ARGB | Czarny | 505 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake Divider 170 TG ARGB
Ceny na Thermaltake Divider 170 TG ARGB |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Divider 170 TG ARGB biały | od 534 zł | 1 oferta | ||
Thermaltake Divider 170 TG ARGB czarny | od 375 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →