Obudowa Thermaltake Divider 370 TG czarny (CA-1S4-00M1WN-00)
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Thermaltake Divider 370 TG czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Thermaltake Divider 370 TG czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tt Divider 370 TG ARGB bk CA-1S4-00M1WN-00 | 743 zł |
Obudowa Thermaltake Divider 370 TG ARGB (CA-1S4-00M1WN-00) | 511 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Thermaltake Divider 370 TG ARGB, tower case (Kolor: CZ | 632 zł |
Thermaltake Divider 370 Tg Argb Tower Case With Window Czarny 491380 | 463 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →