Obudowa Thermaltake The Tower 900 czarny (CA-1H1-00F1WN-00)
Wideo 21Zdjęcia 6 |
Thermaltake The Tower 900 czarny
biały czarny
Typ obudowy:Full Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:6 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Thermaltake The Tower 900 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake The Tower 900 - Black - Obudowa komputerowa - Fulltower - Czar | 1 466 zł |
Thermaltake The Tower 900 Black OB-THT-270 | 1 519 zł |
Obudowa Thermaltake The Tower 900 (CA-1H1-00F1WN-00) | 1 233 zł |
Obudowa komputerowa THERMALTAKE The Tower 900 CA-1H1-00F1WN-00, Full Tower | 1 667 zł |
Thermaltake The 900 Tower Case Czarny CA-1H1-00F1WN-00 | 1 515 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake The Tower 900
Ceny na Thermaltake The Tower 900 |
---|---|---|---|---|
Thermaltake The Tower 900 biały | od 1 171 zł | 3 oferty | ||
Thermaltake The Tower 900 czarny | od 1 233 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →