Zasilacz Asus ROG Thor Platinum II ROG-THOR-1000P2-GAMING
Wideo 10Zdjęcia 12 |
Asus ROG Thor Platinum II ROG-THOR-1000P2-GAMING |
|
Jeden z modeli z rodziny topowych zasilaczy Asus ROG Thor Platinum II roku 2022 dla wymagających użytkowników, entuzjastów i modderów, którzy tworzą spektakularne kopie wystawowe PC w przezroczystych/półprzezroczystych obudowach. Charakteryzuje się wysoką mocą znamionową 1000 W, wyjątkową efektywnością energetyczną 80 Plus Platinum (sprawność 92% lub więcej) i praktycznym okablowaniem modułowym.
Warto również zwrócić uwagę na obecność 16-pinowego złącza PCI-E, ekranu OLED (pokazuje moc wyjściową) oraz specjalnego autorskiego podświetlenia Asus Aura Sync. Może pracować poprawnie w sieci o napięciu od 100 do 240 V, co czyni go niewrażliwym na spadki i wahania napięcia w domowych sieciach elektroenergetycznych. Jest pozycjonowany jako flagowy produkt 2022 roku, zaprojektowany do zasilania wysokowydajnych systemów do gier z najwyższej klasy kartami graficznymi.
Również zasilacz Asus ROG Thor Platinum II ROG-THOR-1000P2-GAMING jest całkiem odpowiedni do śmiałych eksperymentów z overclockingiem. Podstawą tego modelu była zaawansowana technologicznie platforma sprzętowa z rezonansową przetwornicą LLC, prostownikiem synchronicznym i przetwornicami DC-DC. Zapewnia niezwykle wysoką stabilność napięć wyjściowych i pozwala oddać do 99,6% mocy przez kanał +12V. Układ chłodzenia może pracować w trybie hybrydowym, w którym wentylator 135mm nie obraca się przy obciążeniach mniejszych niż 400W.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Kup Asus ROG Thor Platinum II ROG-THOR-1000P2-GAMING
Wszystkie ceny 13 →Asus ROG Thor 1000 W Platinum II 90YE00L1-B0NA00 Zasilacz Komputerowy | 1 228 zł |
ASUS ROG-THOR-1000P2-GAMING OB-ZAS-ASU-029 | 1 429 zł |
Zasilacz ASUS ROG Thor 1000W 80 Plus Platinum | 1 429 zł |
Zasilacz ASUS ROG Thor 1000W 80 Plus Platinum 90YE00L4-B0NA00 | 1 429 zł |
Modyfikacje Asus ROG Thor Platinum II
Ceny na Asus ROG Thor Platinum II |
---|---|---|---|---|
Asus ROG Thor Platinum II ROG-THOR-850P2-GAMING | od 1 123 zł | 17 oferty | ||
Asus ROG Thor Platinum II ROG-THOR-1000P2-GAMING | od 1 228 zł | 13 oferty | ||
Asus ROG Thor Platinum II ROG-THOR-1200P2-GAMING | od 1 504 zł | 12 oferty |