Zasilacz Asus ROG Strix Aura ROG STRIX 1000W Gold Aura
Zdjęcia 12 |
Asus ROG Strix Aura ROG STRIX 1000W Gold Aura |
|
Zaawansowany zasilacz komputerowy o mocy 1000 W z modułowym podsystemem kablowym, poważną wydajnością i wbudowanym podświetleniem Asus Aura Sync. Część linii Asus ROG Strix 2023 dla entuzjastów, wymagających graczy i streamerów. Jest to aktualizacja wprowadzonej w 2020 roku serii zasilaczy ROG Strix Gold. W odróżnieniu od pierwowzoru obsługuje standard ATX 3.0 i jest wyposażony w 16-pinowe złącze do podłączenia kart graficznych z serii GeForce RTX 40.
Producent pozycjonuje go jako produkt najwyższej kategorii cenowej, przeznaczony do montażu w elitarnych komputerach gamingowych z otwartą obudową lub przezroczystym okienkiem, przez które będzie widoczne całe podświetlenie komputera. Na tle większości zasilaczy do systemów gamingowych model ten wyróżnia się najwyższym certyfikatem 80 Plus Gold, który świadczy o wyjątkowo wysokiej sprawności (od 89 do 92% w zależności od obciążenia) oraz niskim poziomie hałasu.
Podstawą są japońskie kondensatory Nippon i Rubycon, a ogólne obwody wykonane są na zaawansowanym poziomie. Chłodzenie podzespołów wewnątrz zasilacza zapewnia wentylator 135 mm Axial-Tech z podwójnymi łożyskami kulkowymi. Deklarowana jest obsługa technologii 0dB, gdy wentylatory nie obracają się pod lekkim i średnim obciążeniem, minimalizując hałas wewnątrz zasilacza. Dodatkowe chłodzenie zapewnia sam, całkowicie aluminiowy korpus zasilacza, który tak naprawdę pełni rolę dodatkowego radiatora.
Zawiera także nowy 16-pinowy kabel zasilający PCI-E 5.0, który umożliwia wydajne zasilanie kart graficznych nowej generacji obsługujących ten interfejs. Według producenta złącze to jest w stanie przesłać aż 600 W, czyli 4 razy więcej niż zasilacze ze złączem 8-pinowym. Jak przystało na zaawansowane źródło zasilania, na pokładzie przewidziano różnorodne zabezpieczenia. Systemy te to OVP (ochrona przed przepięciem), OPP (ochrona przed przepięciem), OCP (ochrona przed przeciążeniem), OTP (ochrona przed przegrzaniem) i SCP (ochrona przed zwarciem). Oficjalna 10-letnia gwarancja producenta dopełnia obrazu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Kup Asus ROG Strix Aura ROG STRIX 1000W Gold Aura
Wszystkie ceny 21 →ASUS ROG Strix 1000W Gold Aura Edition - Zasilacz PC 1000 W modułowy 80 zł | 964 zł |
ASUS ROG STRIX Gold Aura Edition - 1000W Zasilacz do komputera - 1000 Watt | 828 zł |
ASUS ROG-STRIX-1000G-AURA-GAMING OB-ZAS-ASU-037 | 1 078 zł |
Zasilacz ASUS ROG Strix Aura Edition 1000W 80 Plus Gold | 982 zł |
Zasilacz ASUS ROG Strix Aura Edition 1000W 80 Plus Gold | 982 zł |
Modyfikacje Asus ROG Strix Aura
Ceny na Asus ROG Strix Aura |
---|---|---|---|---|
Asus ROG Strix Aura ROG STRIX 750W Gold Aura | od 666 zł | 17 oferty | ||
Asus ROG Strix Aura ROG STRIX 850W Gold Aura | od 831 zł | 11 oferty | ||
Asus ROG Strix Aura ROG STRIX 1000W Gold Aura | od 828 zł | 21 oferta | ||
Asus ROG Strix Aura ROG STRIX 1000W Gold Aura White | od 1 078 zł | 8 oferty | ||
Asus ROG Strix Aura ROG STRIX 1200W Gold Aura | od 1 216 zł | 18 oferty |