Obudowa Thermaltake View 71 Tempered Glass Edition biały (CA-1I7-00F6WN-00)
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Bardzo praktyczne i niesamowicie pojemne body z piękną ozdobną podszewką. To modułowa obudowa z zestawem body wykonanym ze szklanych paneli - boki, górna i przednia osłona wykonane są ze szkła hartowanego. W górnej części i na froncie umieszczono dość duże kanały wlotu powietrza, które dodatkowo osłonięto osłoną przeciwpyłową. Ściany boczne wyposażone są w obrotowe zawiasy, dzięki czemu łatwo i szybko można dostać się do podwozia z dowolnej strony.
Obudowa komputera Thermaltake View 71 Tempered Glass Edition pozwala zbudować komputer o niemal nieograniczonej wydajności. Obudowa Full Tower Chassis jest wysoce kompatybilna z pełnowymiarowymi, profesjonalnymi płytami głównymi E-ATX. Na platformie będzie można postawić mega-mocny procesor wyposażony w chłodnicę typu tower 190 mm. Podsystem graficzny można dowolnie ustawiać zarówno w poziomie, jak iw pionie. Standardowy zestaw zawiera dwa markowe wentylatory Riing 14 Blue. Platforma jest dobrze kompatybilna z systemami chłodzenia cieczą. Obudowa posiada dwa stojaki na dyski twarde, które można umieścić od dołu lub z przodu, w zależności od cech montażu.
Kup Thermaltake View 71 Tempered Glass Edition biały
Wszystkie ceny 10 →Thermaltake Obudowa View 71 Riing Tempered Glass E-ATX Full Tower - edycja | 971 zł |
Thermaltake View 71 Riing Tempered Glass Snow OB-THT-0007 | 1 109 zł |
Thermaltake View 71 Riing Tempered Glass Snow Edition RGB Biały | 959 zł |
Thermaltake Obudowa View 71 Riing Tempered Glass E-ATX Full Tower - edycja | 971 zł |
Obudowa Thermaltake View 71 TG Snow Edition (CA-1I7-00F6WN-00) | 921 zł |
Modyfikacje Thermaltake View 71 Tempered Glass Edition
Ceny na Thermaltake View 71 Tempered Glass Edition |
---|---|---|---|---|
Thermaltake View 71 Tempered Glass Edition biały | od 921 zł | 10 oferty | ||
Thermaltake View 71 Tempered Glass Edition czarny | od 890 zł | 10 oferty |