Obudowa Lian Li O11 Dynamic EVO czarny (G99.O11DEX.00)
Wideo 22Zdjęcia 7 |
Zaawansowana obudowa komputerowa nowego formatu pozwalająca na zwiększenie komfortu montażu komputera. Jest to model z odwracalną obudową - w tym modelu tacę płyty głównej można umieścić zarówno po lewej, jak i po prawej stronie. Takie pudełko można harmonijnie ustawić na dowolnym stole komputerowym, z dowolnym układem przestrzeni roboczej. Obudowa pozwala na osiągnięcie najbardziej estetycznego wyglądu systemu komputerowego.
W końcu zasilacz wraz z przewodami i koszykiem na HDD umieszczono z tyłu tacki płyty głównej. Między innymi obudowa komputera Lian Li O11 Dynamic EVO może pochwalić się oddychającą obudową. Strumień powietrza przenika do gorących elementów z różnych stron, z przodu iz dołu. Dla większej wygody interakcji z jednostką systemową model ten otrzymał panele boczne z bezgwintowym mocowaniem.
Aby odczepić którąkolwiek ze ścian wystarczy nacisnąć zatrzask. Jedna ze ścianek bocznych jest przezroczysta. Jednak boczne osłony można łatwo wymieniać. Ponadto pudełko ma dobry zapas wolnego miejsca, wewnątrz będzie można zamontować płytę główną E-ATX. Ta obudowa szczególnie spodoba się tym użytkownikom, którzy preferują pracę z modułową obudową. To piękne i wygodne etui o przemyślanym designie.
Kup Lian Li O11 Dynamic EVO czarny
Wszystkie ceny 13 →Lian Li O11 Dynamic EVO czarna OB-LIA-0068 | 762 zł |
Obudowa LIAN LI O11 Dynamic EVO | 900 zł |
Lian Li O11 Dynamic EVO Black | 885 zł |
Obudowa LIAN LI O11 Dynamic EVO O11DEX | 900 zł |
Modyfikacje Lian Li O11 Dynamic EVO
Ceny na Lian Li O11 Dynamic EVO |
---|---|---|---|---|
Lian Li O11 Dynamic EVO biały | od 691 zł | 10 oferty | ||
Lian Li O11 Dynamic EVO czarny | od 690 zł | 13 oferty | ||
Lian Li O11 Dynamic EVO szary | od 704 zł | 5 oferty |