Obudowa Lian Li O11 Dynamic Mini biały
Wideo 3Zdjęcia 10 |
Ta obudowa jest przeznaczona przede wszystkim dla miłośników pięknych platform komputerowych o wygodnym designie. Jest to mniejsza wersja popularnej obudowy O11 Dynamic firmy Lian Li. Jednostka systemowa stała się zauważalnie bardziej kompaktowa, szczególnie pod względem wysokości, teraz wymiary modelu wynoszą 380 x 270 x 420 mm. Ta platforma wykorzystuje niezwykle praktyczną konstrukcję modułową.
Każdy typ płyty głównej (ATX, micro-ATX lub mini-ITX) ma swój własny projekt panelu tylnego. W tym przypadku zastosowano oddzielną sekcję na zasilacz, zarządzanie kablami i dyski pamięci. Obudowa komputera Lian Li O11 Dynamic Mini umożliwia montaż zmniejszonego formatu zasilacza SFX lub SFX-L. Kolejną cechą modelu jest zastosowanie szkła hartowanego po obu stronach oraz z przodu.
Obudowa prezentuje piękny panoramiczny widok zespołu komputera. Wewnątrz platformy będzie można umieścić układ chłodzenia wodą na dyskretnych elementach. Istnieje możliwość zamontowania trzech grzejników: z boku do 280 mm, na dole i na górze do 360 mm. Dodatkowo jednostka systemowa może być wyposażona w zbiornik czynnika chłodniczego i pompę. Odprowadzanie ciepła może być również realizowane przez wentylatory powietrza - do dziewięciu gramofonów 120 mm.
Kup Lian Li O11 Dynamic Mini biały
Wszystkie ceny 10 →Lian Li O11 Dynamiczna Mini Snow Edition Midi-Tower szkło hartowane - Weiã | 637 zł |
Lian Li O11 Dynamic Mini - Snow Edition - Obudowa komputerowa - Miditower | 500 zł |
Lian Li O11 Dynamic Mini Snow Edition OB-LIA-0029 | 639 zł |
Obudowa LIAN LI O11 Dynamic Mini Snow Edition | 499 zł |
Obudowa LIAN LI O11 Dynamic Mini Snow Edition | 499 zł |
Modyfikacje Lian Li O11 Dynamic Mini
Ceny na Lian Li O11 Dynamic Mini |
---|---|---|---|---|
Lian Li O11 Dynamic Mini biały | od 488 zł | 10 oferty | ||
Lian Li O11 Dynamic Mini czarny | od 473 zł | 18 oferty |