Obudowa Lian Li Lancool 215 biały (G99.LAN215W.00)
Wideo 13Zdjęcia 9 |
Stylowa i atrakcyjna obudowa komputera, która pomieści mocną konfigurację z wydajnym chłodzeniem. Jest to średniej wielkości obudowa Midi Tower z tacką na płytę główną ATX. Przy silnej chęci będzie można zamontować na platformie płytę główną w rozmiarze E-ATX (do 280 mm szerokości). Jednostka systemowa ma fabrycznie zainstalowane chłodzenie o zwiększonej wydajności. Przednia część modelu wyposażona jest w metalową siatkę.
Za przednią pokrywą znajdują się dwa wentylatory 200 mm, na tylnym panelu znajduje się kolejna chłodnica 120 mm. Przednie gramofony są podświetlane w spektrum RGB. Obudowa komputera Lian Li Lancool 215 umożliwia montaż chłodzenia procesora o wysokości do 166 mm. Jeśli konstrukcja wykorzystuje mocny procesor, zaleca się stosowanie niskoprofilowego chłodzenia wodnego zamiast wieży powietrznej.
Ta obudowa posiada uchwyty do montażu dużych radiatorów CBO, które sprawią, że odprowadzanie ciepła z gorącego sprzętu PC będzie tak wydajne, wydajne i ciche, jak to tylko możliwe. Jednostka systemowa wykorzystuje imponujące efekty dekoracyjne, które zapewnia wielokolorowe podświetlenie. Możesz precyzyjnie dostroić tryb barwy i migotania, podłączając się do płyty głównej. Standardowe efekty można przełączać za pomocą przycisku na panelu ustawień.
Kup Lian Li Lancool 215 biały
Wszystkie ceny 18 →Wieża ATX LANCOOL 215 White LIAN LI G99.LAN215W.00 | 586 zł |
Lian Li Lancool 215 - Obudowa komputerowa - Miditower - Bia?y | 423 zł |
Lian Li LANCOOL 215 biała OB-LIA-0049 | 439 zł |
Obudowa LIAN LI Lancool 215 ARGB | 485 zł |
Obudowa LIAN LI Lancool 215 ARGB | 485 zł |
Elegancki design w kolorze białym
Obudowa Lian Li Lancool 215 oferuje idealne warunki do stworzenia estetycznej obudowy do gier w kolorze białym. Wyrafinowana konstrukcja obudowy pozwala na nieograniczony wybór komponentów, obsługując karty graficzne o długości do 370 mm i zasilacze o długości do 210 mm. Kompatybilność z płytami głównymi do formatu E-ATX zapewnia szerokie możliwości montażu wydajnego systemu. Przestrzeń wewnętrzna została zorganizowana tak, aby zapewnić idealne prowadzenie kabli, a zastosowanie wysokiej jakości stali gwarantuje niezawodność konstrukcji przy jednoczesnym zachowaniu cichej pracy. Waga etui wynosi jednak 8 kg, co należy wziąć pod uwagę planując ruchy.
Zoptymalizowane chłodzenie
Lian Li Lancool 215 od razu po wyjęciu z pudełka jest wyposażony w wydajny system chłodzenia, zapewniający optymalną cyrkulację powietrza dzięki dwóm wentylatorom 200 mm z przodu i jednemu 120 mm z tyłu. Siatkowy panel przedni zapewnia maksymalny przepływ powietrza, a możliwość zainstalowania systemu chłodzenia wodą z chłodnicą o średnicy do 360 mm zapewnia chłód wysokowydajnych komponentów nawet podczas intensywnych sesji grania. Uzupełnieniem wentylatorów jest oświetlenie ARGB, które można synchronizować za pomocą wbudowanego kontrolera, co dodaje komputerowi różnorodności wizualnej i osobowości.
Modyfikacje Lian Li Lancool 215
Ceny na Lian Li Lancool 215 |
---|---|---|---|---|
Lian Li Lancool 215 biały | od 421 zł | 19 oferty | ||
Lian Li Lancool 215 czarny | od 391 zł | 15 oferty |