Obudowa Lian Li Lancool 215 czarny (G99.LAN215X.00)
Wideo 13Zdjęcia 8 |
Producent luksusowych komponentów PC, Lian Li Lancool, przedstawia niedrogą obudowę o doskonałej wydajności. Model posiada unikalny system chłodzenia. Zapewniając klasyczną formę, prostokątną skrzynkę Midi Tower, obudowa umożliwia odprowadzanie ciepła z komponentów nie gorzej niż profesjonalne stojaki o otwartej konstrukcji. Sekret podwozia tkwi w obecności masywnych kanałów wentylacyjnych i wydajnych chłodnic.
Przednia ściana wykonana jest z powierzchni z metalowej siatki. Dodatkowo obudowa komputera Lian Li Lancool 215 ma z przodu dwa wentylatory 200 mm. Kolejny wirnik 120 mm znajduje się z tyłu. Platforma wykazuje skuteczną stabilizację temperatury wewnętrznej. Ta obudowa może być używana bez obaw podczas montażu dowolnego gorącego systemu. Taca płyty głównej może z łatwością pomieścić rozwiązanie E-ATX (do 280 mm szerokości), nie wspominając o formatach ATX, Micro-ATX, Mini-ITX. 166 mm jest przeznaczonych na wieżę procesora, długość karty graficznej nie powinna przekraczać 370 mm. Etui ma przyzwoity poziom ozdobnego piękna. Przednie wentylatory mają zintegrowane oświetlenie RGB, które można dostosować za pomocą oddzielnego przycisku. Dodatkowo przednie logo marki jest również wyposażone w podświetlenie.
Kup Lian Li Lancool 215 czarny
Wszystkie ceny 14 →Lian Li Lancool 215 - Obudowa komputerowa - Miditower - Czarny | 391 zł |
Lian Li LANCOOL 215 czarna OB-LIA-0035 | 419 zł |
Obudowa LIAN LI Lancool 215 | 466 zł |
LIAN LI Obudowa Lian Li LANCOOL 215 ARGB | 462 zł |
Modyfikacje Lian Li Lancool 215
Ceny na Lian Li Lancool 215 |
---|---|---|---|---|
Lian Li Lancool 215 biały | od 421 zł | 19 oferty | ||
Lian Li Lancool 215 czarny | od 391 zł | 15 oferty |