Obudowa Deepcool CH560 biały (R-CH560-WHAPE4-G-1)
Zdjęcia 16 |
Obudowa gamingowa do pełnowymiarowego systemu komputerowego. Miejsce montażu płyty głównej to E-ATX. Wysokość wymiennika ciepła procesora może sięgać do 175 mm. Długość karty graficznej wynosi do 380 mm. Obudowa pochodzi z fabryki z dobrym chłodzeniem powietrzem. Trzy wentylatory przednie 140 mm i jeden wentylator tylny 120 mm zapewniają wydajną cyrkulację powietrza. Dodatkowo w obudowie zastosowano perforowane kanały powietrzne z przodu i po bokach, co znacznie poprawia wydajność wentylacji.
Obudowa komputera Deepcool CH560 posiada system szybkiego dostępu do obudowy. Główna ściana boczna jest składana, co ułatwia dostęp do przestrzeni roboczej podestu. Jednostka systemowa umożliwi interakcję z nowoczesnymi urządzeniami i gadżetami, ponieważ panel złączy ma port USB 3.2 typu C. Dostępny jest również klasyczny interfejs USB 3.0. Do podłączenia zestawu słuchawkowego służy jedno wspólne gniazdo 3,5 mm. Obok portów I/O umieszczono przycisk umożliwiający regulację efektów świetlnych. Obudowa komputera do gier ma starszą modyfikację o nazwie Digital. Ulepszona wersja posiada podwójny panel LCD, który wyświetla dane systemowe dotyczące procesora i karty graficznej.
Kup Deepcool CH560 biały
Wszystkie ceny 8 →DeepCool CH560 WH Midi Tower Biały R-CH560-WHAPE4-G-1 | 409 zł |
Obudowa DEEPCOOL CH560 Biały | 500 zł |
DeepCool CH560 RGB Biały | 409 zł |
Obudowa DEEPCOOL CH560 Biały R-CH560-WHAPE4-G-1 | 500 zł |
Modyfikacje Deepcool CH560
Ceny na Deepcool CH560 |
---|---|---|---|---|
Deepcool CH560 biały | od 409 zł | 8 oferty | ||
Deepcool CH560 czarny | od 483 zł | 6 oferty |