Obudowa Lian Li Lancool biały (G99.LAN3W.00)
Wideo 32Zdjęcia 5 |
Zaawansowana i wydajna obudowa Full Tower o zwiększonej pojemności, pozycjonowana przez producenta w górnym segmencie cenowym. Przede wszystkim model ma nietuzinkowy design i dobry system chłodzenia. Walizka posiada przezroczyste ścianki boczne wyposażone w obrotowe oczka, natomiast panele boczne nie zachodzą na dolną komorę. To pudełko doskonale nadaje się do kompilacji opartych na płycie głównej E-ATX.
Jednocześnie miejsce procesora centralnego można wyposażyć w chłodzenie o wysokości do 187 mm, a otwór montażowy na kartę graficzną ograniczono do długości 435 mm. Obudowa komputera Lian Li Lancool posiada wysokowydajny system chłodzenia. Ten model ma cztery wentylatory 140 mm. Boks zapewnia dopływ świeżego powietrza nie tylko od przodu, ale także od dołu. Kanał wentylacyjny na dolnej pokrywie oraz perforacja komory zasilacza tworzą potężny przepływ powietrza, który pozwoli Ci z łatwością schłodzić najbardziej wydajne karty graficzne. Przestrzeń za tacką płyty głównej ma dodatkowe piętra, za którymi znajdują się łącza komunikacyjne i niektóre komponenty. Przemyślana konstrukcja obudowy sprawia, że jednostka systemowa jest niezwykle wygodna i funkcjonalna.
Kup Lian Li Lancool biały
Wszystkie ceny 13 →Lian-Li LANCOOL 3-W White LANCOOL III E-ATX-Gehäuse Midi Tower - biały | 730 zł |
Lian Li Lancool III White - Obudowa komputerowa - Miditower - Bia?y | 729 zł |
Obudowa LIAN LI Lancool III | 842 zł |
Lian Li LANCOOL III biała OB-LIA-0078 | 745 zł |
Obudowa LIAN LI Lancool III | 842 zł |
Modyfikacje Lian Li Lancool
Ceny na Lian Li Lancool |
---|---|---|---|---|
Lian Li Lancool biały | od 729 zł | 13 oferty | ||
Lian Li Lancool czarny | od 679 zł | 10 oferty |