Obudowa Lian Li O11 Dynamic EVO szary (G99.O11DEG.00)
Wideo 22Zdjęcia 5 |
Obudowa z modułową obudową, którą montuje się według zasady projektanta. To najnowsza obudowa 2-sekcyjna z możliwością obracania tacy płyty głównej. Płyta główna może być umieszczona po prawej lub lewej stronie, w zależności od warunków instalacji i wyposażenia miejsca pracy. Platforma posiada wymienną osłonę twarzy. W standardzie elewacja wykonana jest ze szkła hartowanego. W razie potrzeby szklaną fasadę można zastąpić osłoną z metalowej siatki.
Obudowa komputerowa Lian Li O11 Dynamic EVO pozwoli zamienić jednostkę systemową w prawdziwy serwer. W tej obudowie można jednocześnie używać sześciu dysków twardych 3,5″ i trzech kolejnych urządzeń SSD 2,5″. Alternatywny układ obejmuje instalację 13 2,5-calowych dysków SSD. Standardowa klatka na dyski twarde 3,5″ ma dwa gniazda z dostępem zewnętrznym i możliwością wymiany dysków podczas pracy. Jeśli to konieczne, w miejscu klatki dysku twardego można zainstalować dodatkowy zasilacz. Obudowa zawiera pion do bocznego obrotu karty graficznej. Dodatkowo dostępny jest zestaw do pionowego montażu procesora graficznego z boku płyty głównej, przeznaczony do wysoce wydajnego chłodzenia grafiki.
Kup Lian Li O11 Dynamic EVO szary
Lian-Li Wieża ATX LIAN LI O11 DYNAMIC EVO GREY O11DE G | 959 zł |
Lian Li O11 Dynamic EVO - Grey - Obudowa komputerowa - Miditower - Szary | 733 zł |
Lian Li O11 Dynamic EVO szara OB-LIA-0069 | 709 zł |
Lian Li O11 Dynamic Evo Tower Case Czarny G99.O11DEG.00 | 806 zł |
Modyfikacje Lian Li O11 Dynamic EVO
Ceny na Lian Li O11 Dynamic EVO |
---|---|---|---|---|
Lian Li O11 Dynamic EVO biały | od 691 zł | 11 oferty | ||
Lian Li O11 Dynamic EVO czarny | od 690 zł | 14 oferty | ||
Lian Li O11 Dynamic EVO szary | od 709 zł | 4 oferty |