Obudowa Thermaltake AH T600 czarny (CA-1Q4-00M1WN-00)
Wideo 14Zdjęcia 6 |
Korpus to półotwarta platforma o wyraźnym gamingowym designie. To jedna z największych obudów przeznaczonych do montażu systemu komputerowego do gier. Model ma wymiary 628x337x763 mm, a na obudowie bez problemu zmieści się płyta główna E-ATX. Taca płyty głównej jest wyjmowana, co znacznie upraszcza montaż i konserwację jednostki systemowej. Platforma wyposażona jest w platformę montażową umożliwiającą szybki i niezawodny montaż pompy SVO.
Obudowa komputera Thermaltake AH T600 jest kompatybilna z wysokowydajnymi chłodnicami cieczy. Obudowa umożliwia montaż grzejników o średnicy 240, 280, 360, 420, a nawet 480 mm. Jednocześnie można zainstalować trzy wodne wymienniki ciepła. Ta obudowa ma obrotową ramę z zaślepkami kart rozszerzeń PCIe. Oddzielną kartę graficzną można umieścić zarówno poziomo, jak i bokiem. Do odprowadzania ciepła z procesora można zastosować absolutnie dowolną wieżę CPU, aż do rozwiązań o wysokości 195 mm. Na oddzielną grafikę przeznaczono 440 mm. W obudowie zastosowano obrotowe osłony boczne. Port USB Type-C jest dostępny w jednostce konfiguracyjnej. W przypadku urządzeń pamięci masowej można używać dwóch urządzeń HDD 3,5″ i trzech półprzewodnikowych dysków SSD 2,5″.
Kup Thermaltake AH T600 czarny
Wszystkie ceny 9 →Thermaltake obudowa - AH T600 Tempered Glass KOTTKOD0AHT6000 | 1 300 zł |
Thermaltake AH T600 Tempered Glass OB-THT-0040 | 1 337 zł |
Thermaltake obudowa - AH T600 Tempered Glass 66608 | 1 288 zł |
Thermaltake obudowa - AH T600 Tempered Glass 66608 | 1 300 zł |
Obudowa Thermaltake AH T600 Czarna (CA-1Q4-00M1WN-00) | 1 239 zł |
Modyfikacje Thermaltake AH T600
Ceny na Thermaltake AH T600 |
---|---|---|---|---|
Thermaltake AH T600 biały | od 1 321 zł | 6 oferty | ||
Thermaltake AH T600 czarny | od 1 239 zł | 9 oferty |