Panel LCD Iiyama ProLite TE8612MIS-B2AG 85.6 " czarny
Zdjęcia 15 |
Iiyama ProLite TE8612MIS-B2AG 85.6 " czarny
Przekątna:85.6 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:4 000:1
Jasność:400 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite TE8612MIS-B2AG 85.6 " czarny
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Iiyama Prolite TE8612MIS-B2AG ekran dotykowy LCD o przekątnej 86" 2174 cm | 9 852 zł |
IIYAMA Monitor wielkoformatowy 85.6 cala TE8612MIS-B2AG INFRARED,40pkt,VA, | 8 462 zł |
iiyama TE8612MIS-B2AG MON-DSG-IYA-116 | 10 405 zł |
IIYAMA Monitor wielkoformatowy 85.6 cala TE8612MIS-B2AG INFRARED,40pkt,VA, | 10 094 zł |
IIYAMA Monitor wielkoformatowy 85.6 cala TE8612MIS-B2AG INFRARED,40pkt,VA, | 8 462 zł |
pokaż 7 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →